Make your own free website on Tripod.com

www.beymen.com

Our Location
Home
Our Products
Contact Us
Our Location
Catalog
Our Policies
About Us

Kalite garanti: Beymen Club

Yoğun bir şekilde çalışıyorsunuz ama aynı zamanda şık olmak istiyorsunuz. Beymen Club'ın 2004 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda bu tema işlenmiş: ''City'' ve ''Safari Sport''.

Yoğun iş yaşamına uygun olarak hazırlanan ''City'' grubunu oluşturan Beymen Club koleksiyonunda bele oturan kesimleriyle koton ceketler, bilekte pantolonlar, neon renklerinde bluzlar, pastel renklerde düz ve baskılı balıksırtı ketenler, desenli şifonlar, çizgili renkli gömlekler ve özel baskılı tişörtler dikkat çekiyor.

 

Beymen, sonbahar- kış sezonunda da dünya modasının en seçkin giyim, ayakkabı ve çanta markalarını, hem tek başına kullanılabilen hem de birbirleriyle kolayca takımlanabilen Beymen koleksiyonlarıyla bir arada sunuyor.

Prada Sport, Jil Sander, Celine, Christian Dior, Helmut Lang, Cheap&Chic ve Moschino’nun yanı sıra Tom Ford imzalı YSL Rive Gauche, Hussein Chalayan, Yohji Yamamoto, Miu Miu, Barbara Bui ve Plein Sud gibi dünyanın en çok tercih edilen markalarının koleksiyonları, sonbahar kış sezonunda ilk kez müşterilere sunuluyor.

Ayakkabı ve çantalarda ise Sergio Rossi, Celine, Puma by Jil Sander, Bruno Magli, Charles Jourdan, Moschino, Helmut Lang ve Prada Sport markalarından sonra, YSL ve Sergio Rossi çantalar, Yohji Yamamoto imzalı Adidas ayakkabılar, Miu Miu ve Barbara Bui ayakkabı ve botlar, Sartore kovboy çizmeleri Beymen’de

BEYMEN GIYIM SANAYI VE TICAREL A.S. Büyükdere Cad. Uçyol Mevkii. Noramin is Merkezi. Maslak, Istanbul, Turkey. Tel: (90) 212 2800167. Fax: (90) 212 2851372